Shtepia ne Prizren

Shitet nga: Shaip 06 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 168 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia i ka 3 dhoma te gjumit , dy sallona nje sallon është me kuzhin bashk , 1 banjo , 1 teras dhe nje garazh per dy automjete .Shtepia gjindet ne rrugen Xhevat Berisha nr.14 afer spitalit dhe afer shkolles Fadil Hisari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim