Shtepia ne Prizren

Shitet nga: Avdi K 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtepia gjindet ne lagjen baruthane afer market Tafi me konkretisht rruges per te bazeni TeA.Shtepia eshte ndertim i ri eshte e meremetuar e gjitha dhe ka te gjitha kushtet per banim si uje, rryme, kanalizim etj . Ka 2.54 ari truall.Dokumenta ne rregull etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim