Shtepia ne Qender te Qytetit

Shitet nga: Avdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN TERZIMAHALLE.
SHTEPIA KA 4 DHOMA GJUMI, 2 BANJO, SALLONI, KUZHINA, 1 TERASE DHE BALLKONI.
NR PER KONTAKT: 044-180-571 OSE NE GJERMANI : 00492245912725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim