Shtepia ne Shadervan

Shitet nga: Shtepi 26 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hysen Rexhepi NO.13
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne vend shume te mire ne mes te shadervanit dhe kuvendit komunal. Eshte shtepi e vjeter por i mirembajtur ka 2 dhoma koridorin e madh, kuzhinen veqmas, banjo dhe podrumin, Numri per kontakt 044-255-641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim