Shtepia ne Shitje ne Prizren

Shitet nga: Xeni-Group 05 Pri 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: A
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjindet ne afersi te qendres se qytetit te Prizrenit dhe ka nje pamje shume te mire po ashtu ka nje kuzhine ka dy banjo tri dhoma dhe posedon tavanin ose kulmin dhe podrumin e shtepise dhe oborr 3 ari...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim