Shtepia ne Shitje

Shitet nga: Veton 01 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: perballe pishines "TEA"
Sipërfaqe: 340 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtepine perballe pishines "TEA" shtepia ka 3 kate, 340 meter katror, Shetepia posedon podrume te izoluara komplet , me dy drenazha, me shakt te kanalizimit dhe te rrethuar komplet me mure.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim