Shtepia ne qender te Prizrenit

Shitet nga: L.G 22 Dhj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 2.7 ari truall e cila gjendet 50m larg shadervanit,saktesisht afer bankes Finca ose hotel Cleon.
Pronari esht shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim