Shtepia ne rrugen Petro Marko

Shitet nga: Shpia Sot 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 265 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne rrugen Petro Marko .Shtepia ka 4 dhoma te fjetjes, 1 Sallon, 1 Banjo dhe Kuzhina. Shtepia ka 3 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim