Shtepia ne shitje!

Shitet nga: Sony playstation 4 20 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr. Fahredin Hoti
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren

Shtepia posedon
2-LOKALE me siperfaqe me nga 80 m2 ku posedohen me
nga nje tualet,po ashtu ka edhe 'Garazhden' per vetur ku mundet te perdoret edhe si Lokal ku posedon edhe tualetin garzhda ka hapesir 70m2
Pjesa banimit ku posedon...
edhe BODRRUMIN me siperfaqe reth 154 m2 si dhe OBORRIN me GJELBRIM dhe pjesen e hollit te qendrimit reth zgares...
Shtepia posedon 2-kate banimi me nga 154 m2..
ku renditja eshte njësoj si ne kat te 1(parë) ashtu dhe të 2(dytin) ku kati 1(par) ka 154 m2 njashtu edhe kati i 2(dytë)i banimit me 154 m2...
Renditja e dhomave te katit 1(parë) dhe 2(dyt) jane me rendtije te njejt me nga
3-dhoma gjumi si në kat të parin dhe të dytin,
1-sallon me kuzhin si në kat parin dhe ne kat të dytin,
1-banjo dhe koridori si në kat parin dhe ne kat te dytin, qe gjithsej jan 6 dhoma gjumi,2sallone,2 kuzhina, dhe me nga 2 banjo ku mundet te ceket qe secila dhom ka edhe ballkonin e vet
Per me shum na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim