Shtepia ne shitje ne Jaglenic

Shitet nga: Lulzim 28 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shese shtepin 3kateshe e pameremetuar brenda me 4 ari oborre Shtepia eshte nene infrastruktur ligjore si dhe me dokumenta katastrale ne emrin tim personal.Shese per arsye qe jetoje jashte vendit ,per shkaqe joshfrytezimi qmimi eshte sipas marreveshjes dhe me nje qmime shume te pershtatshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim