Shtepia ne shitje ne Prizren

Shitet nga: Haxhi 30 Qer 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia e cila gjendet ne Prizren ne Rrugen Beteja Kabashit ( Muharrem Bekteshi)afer kullave te bardha(Bazhderhane) shtepia ka 2 ari e gjysme.shtepia posedon 2 sallona 4 dhoma 2 banjo 2 korridore.shtepia psedon dokumenta te rregullta.shtepia eshte me 2 hyrje te veqant si dhe jan te ndara ne dy katet uji rryma.shtepia eshte e gatshme per banim

per me teper mund te kontaktoni ne nr telefoni 044 517-301 044 136 -719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim