Shtepia ne shitje

Shitet nga: Osman Morina 21 Maj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet shtepia ne lagjen Arbane-Dushanove.shtepia posedon 5 ari vend.6 dhoma,1 sallon,2 banjo si dhe ka bunarin per me teper shtepia shifet ne foto ose mund te kontaktoni ne nr telefoni.shtepia eshte ne gjendje banimi ju mir pres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim