Shtepia ne shitje

Shitet nga: Privat 02 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Te rrethi ne bazhderhane shitet shtepia e gatshme per banim.
Shtepia ka 2 lokale, 2 kate per banim dhe podrumin. posedon edhe nxemje qendrore.
Per me shum informata kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim