Shtepia ne shitje

Shitet nga: Salajdin Tertini 10 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Rifat Krasniqi 45
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne qender te qyteti te Prizrenit, Shtepia ka 3 Kate + podrum, lokal, dhe 4 ari oborr.

Nr.tel: 049 100 835

-Cmimi sipas marreveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim