Shtepia ne shitje

Shitet nga: Nurie 24 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Pa nxemje
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen "Jeta e re" afer Perllonkes.Shtepia eshte ne gjendje te rregullt ka 3 kate me podrum kati i pare ka : 3 dhoma 1 sallon 1 1 dhom dite 1 kuzhin dhe nje banjo. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe nje banjo. Dy ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim