Shtepia ne shitje

Shitet nga: Mezin 17 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne lagjja Bajrram Curri ka kfori turk ruga asht e rregulluar me kocka deri te shtepia ka 2 dhoma nje kuzhin dhe nje banjo shtepia eshte nje kat e gjysem.
Pjesa lart asht e izoluar.
Shtepia posedon kanalizim rrym stabile dhe ujë.
Gjithsej jan dy ari truall.
Ka dokumentacion te rregullt pronari shqiptar .
Per me shum infortmata lajmrohuni ne numrin me posht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim