Shtepija me lokal afarist në Prizren

Shitet nga: NTSH ``NELI-LB`` 28 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet shtepija me lokal afarist

Shtepija 480 m2 dhe lokali afarist 32 m2

Shtëpija është kater katshe - sistem banesave,

Çdo hyrje e katit e ka ÇELSIN e veqntë

Cdo katë i ka dy dhoma gjymi, sallonin me kuzhin, ,banjo, koridor dhe nga 2 ballkona

Çdo katë i ka cca 120 m2.

Shtepija është komplet e mobiluar dhe shitet komplet me mobilje e paisje.


Kati i fundit e ka terasën e mbuluar cca 21 m2.

Çmimi i diskutueshëm

Persona të inreresuar mund të kontaktoni në AGJENCIONIN "NELI-LB" rruga Asdreni nr. 9 Prizren
ose mob. 045 275 795 dhe 049 440 212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim