Shtepija me lokal ne shitje

Shitet nga: Ergin 12 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Shtepi 2 kateshe + lokal
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Stepia 2 kateshe me lokal ne obor, pershtateshem.per banim dhe pershtatshem per ordinanca mjeksore etj..
Shtepia fjondet perball spitalit te Prizrenit, afer universitetit te prizrenit..
Kati I: 100m2. Me 3 dhoma + kuzhina
Kati II: 110m2 me 4 dhoma + kizhina
Likali 32
1.80 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim