Shtepija ne lagjen e Kurilles

Shitet nga: muhameti 03 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Prizren
Shitet shtepija ne lagjen e Kurilles me pamje kah lindja e rreh dielli i mengjezit.Me mundesi ndertimi te lokalit dhe pllaka eshte per vazhdimin e dy kateve tjera.Prese njerez serioz.Jeni te mirepritur.48.ooo mije Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim