Shtepija ne qender

Shitet nga: ismet bilurdagi 04 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet shtepia ne qender te qytetit ne prizren. larg shadervanit 5 min. gjendet mbrapa gjamijese se emin pashes. shtepia i ka 3 dhoma me podrumi. eshte dy katshe e banueshme si dhe posedon nje pjese te oborit. te interesuar te lajmrohen ne tel qmimi pisas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim