Shtepija ne shitje

Shitet nga: Nurten.bilurdagi 27 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne qender te qytetit ne prizren.larg shadervanit 5min gjendet mbrapa gjamijese se emin pashes. Shtepia i ka 3 dhoma me podrumi. Eshte dy katshe e banueshme si dhe posedon nje pjese te oborit. interesuar te lajmrohen ne tel qmimi Siipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim