Shtepin 2 katshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mejdi 03 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 5 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia 2katshe e gatshme me gjdo sen si brenda dhe jash me nje fjal ska nevoj per investim me dokumente ne rregull shtepia gjindet ne prizren rruga janines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim