URGJENT SHITET SHTEPIA 3.17 ari NE QENDER TE QYT..

Shitet nga: Privat 20 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Komuna: Prizren
SHTEPIA ESHTE AFER SHKOLLES 17 NENTORI(MATI LLOGORECI)DHE POSEDON:PODRUMI-PERDHESA+ KORIDORI I GJERE +SALLONI SUPER MODERN +KUZHINE +TERASE..,KATI KORIDORI I MADHE ME QYSHK+4DHOMA TE GJUMIT +1 BANJO +1 WC +TERAS ...OBORR PERPARA SHTEPISE DHE PRAPA ME NJE SHTEPI TE VOGEL NJE KATESHE ,ME DY DHOMA+ BANJO +KUZHINE..FLM PER MIREKUPTIM,JU MREPRESIM CMIMI ME MARREVESHJE!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim