Urgjent shtepi ne Prizren

Shitet nga: Shtepia 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia eshte ne rrugen ne te majt ne drejtim te Nashecit 50 metra larg rruges kryesore Pz - nashec .
Eshte dy kate e paisur me instalin te rrymes, ujit e sovatuar jasht dhe brenda e paisur me dyer dhe dritare tecplastikes. Oborri i rrethuar me mur dhe i rregulluar me kubza. Komplet parcela me shtepi ka 500 metra katror ose 5 ari. Posedojm edhe dokunentet e pronesis. Shtepia shitet me qmim te volitshem. Na kontaktoni ne telefon , i njejti numer eshte funksional edhe ne viber. Me ne mund te kontaktoni edhe ne zvicerr ne nr. E tel.+41 79 796 72 82.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim