shes motelin me 600 m2

Shitet nga: FADIL 03 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: wesley clark
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
shes motelin me 9 dhoma 9 banjo dy salla bodrum
lokali eshte i gatshem dhe per biznese tjera apo biznes dhe vendbanim kontaktoni per me shume ne kta nr 049 241 988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim