shes shpijen

Shitet nga: lul 04 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtepin ne prizren shtepija asht e shqiptarit dhe dokomentacijon ne rregull per ma shum thirr ne telefon ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim