shes shtepin afer spitalit ka hyrja vjeter. ika ..

Shitet nga: TANI 10 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes shtepin shtepija ka 2ari e 35 metra katror komplet me shtepi ka dy hymje ka 5 dhoma 2 banjo nje kuzhin shtepija gjendet afer spitalit shtepija esht per rethe ruges mundeni ta shfytzoni per lokale 13 metra reth ruges per mashum informata na kontaktoni ne keta numra dhe 049-268-630 . pllaci esht katror profekt.dokomentat .jan te gjitha ne regull.pllaci esht komlet 13 gjon 18 gjatsija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim