shitet Shtepia 366m2 Prizren

Shitet nga: rrustemi 02 Krr 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Prizren
shitet shtepia ne prizren rruga hysen terpeza 247 ne rrug ne drejtim te petroves. shtepia esht e gatshme per banim ska nevoj per asgje esht e mobiluar me mobilje edhe kuzhin moderne nga vefa dekor me tv me te gjitha ka dy kuzhina te madhen dhe te voglen ka ka 6 dhoma gjumi ka 2 banjo ka oborr te dekoruar ka bunar e tjera tjera kont 049724545 044333397 0041762378204..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim