shitet ose nderrohet Shtepia ne sheshin shadervan

Shitet nga: shader 17 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: rr. berati
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shitet ose nderrohett shtepia 100 metra nga sheshi shaderva, shtepia esht e re e mobiluar ka dy hyrje,dy banjo, terracen mobilje dhe kuzhin te shtrejt dhe e gjitha esht e shtruar me keramika, esht e pershtatshme per lokal zyre, ordinanc ose veprimtari tjera shtepia ka planin urbanistik dokumentacionin e rregullt dhe perkthimi i menjehershem te gjitha hollesit mund te kontaktoni ne keta numra telefon dhe viber 004571322866 ,email dhe facebook shadervan2015 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim