shitet shtepia 2 katshe dhe lokali

Shitet nga: enis 21 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: perball spitalit prizrenit
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia 2 katshe dhe lokali gjindet perball spitalit te prizrenit te posta e vogel. afer universitetit prizrenit dhe parkut te qytetit. fillim te lagjes tusus.
pershteshem edhe per ordinanca mjeksore, etj.
kati I: 3dhoma+kuzhina
kati II: 4dhoma+kuzhina
lokali 30m2
per informara shtes viber:0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim