shitet shtepia dhe lokali perball spitalit prizren

Shitet nga: enis 18 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: perball spitalit prizrenit afer parkut qytetit
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia dhe lokali gjindet perball Spitalit te Prizrenit te posta e vogel, afer shkolles fillore, universitetit te prizrenit dhe parkut te qytetit.perveq ban.shtepia pershtayeshem.edhe per ordinanca mjeksore, barnatore, depo, etj...
Kati I: 3 dhoma+kuzhina
Kati II 4 dhoma+kuzhina
Lokali:30m2
per detaje viber:0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim