shitet shtepia-lokali perball spitalit prizrenit

Shitet nga: enis 17 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: shtepia dhe lokali shitet
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia 2 kateshe dhe lokali.
shtepia dhe pozita e shtepise eshte pershtateshem edhe per ordinanca mjeksore etj..
Shtepia gjindet perball Spitalit te Prizrenit afer Universitetit te ptrizenit.
Kati I: 100m2: 3 dhoma+kuzhina
Kati II: 110m2: 4 dhoma+kuzhina
Lokali 30m2
per ma.teper informata, per.ndrim etj. mumdeni te na kontaktoni edhe ne viber. 0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim