shitet shtepia te shkola e re

Shitet nga: shtepi private 18 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepija gjindet te shkolla e re tek gariballdi nr79

ika 6 dhoma 2 banjo ka garazh plus nje kuzhin verore dhe nnje dhom te vogel edhe obor 160 mkatror komplet 6 ari vend
viber+41788259805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim