shitet shtepija luksoze ne prizren

Shitet nga: Shtepija 16 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR   240 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtepija luxoze ne shitje shtepija gjendet afer bazhdarhanes posedon podrum lokal dhe trı kat te tjera e renovune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim