shitet urgjent! Shtepia me prej 220m2 ne Prizren

Shitet nga: ......... 17 Maj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia ka 6 Dhoma - 2 Sallone 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garderob.
Shtepia ka 3 Ari truall dhe eshte e banueshme.
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2005.

Shtepia gjendet ne lagjen e spitalit rr. Nore Kelmendi nr.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim