shitet

Shitet nga: dardan 22 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne qender te prizrenit.eshte mjaft e pershtatshme dhe afer per cdo vend qe deshironi.Shtepia eshte e rre shitet me gjitha mobiljet se bashku
Per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim