shtepi

Shitet nga: shtepi 06 Jan 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: ortakoll
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
shitet shtepia e rinovuar koplet shtepia ka 4 dhoma dhe 1 banjo posedon 2 kopshte 1 mrapa shtepes 1 para shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim