shtepi e mbiluar

Shitet nga: Besi 10 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: Te xhamia e Minalloviqve
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia ka 7 ari truall. Ne bodrum ka nje garzhde te makines, dhe tri dhoma. Ne katin e pare eshte nje sallon i madh,nje banjo, nje kuzhinedhe nje dhomee fjetjes. Ne katin e dyte gjenden 4 dhoma dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim