shtepia dhe Lokali ne shitje

Shitet nga: ergin 05 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: perball spitalit prizrenit te posta vogel
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia 2 katshe dhe lokali perball spitalit te prizrenit
lokali 30m2 dhe kati I: 3 dhoma+kuzhina, kati II: 4 dhoma+kuzhina
per detaje ne viber: 0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim