shtepia dhe lokali ne shithje

Shitet nga: enis 10 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: perball spitalit prizrenit te posta e vogell
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia 2 kateshe dhe lokali gjindet te spitali me obor.1.80 ari. pershtateshem edhe per ordinanca mjeksore etj..
kati I: 100 m2=3 dhoma+kuzhina
kari II:110m2=4 dhoma+kuzhina
Lokali:30m2
informata ne viber 0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim