shtepia dhe lokali ne shitje

Shitet nga: ergin 12 Pri 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: perball spitalit- xhevat berisha 25
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia perveq banimit eshte pershteteshem edhe per ordinanca mjeksore, depo,etj..
kati par 3 dhoma dhe kuzhina. kati 2 4 dhoma dhe kuzhina, obori, lokali 30m2. detajet ne viber
0037744564539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim