shtepia me 5 ari te market kastrati ne rrug krye..

Shitet nga: senad 06 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepi ka siperfaqen 175m2 me hapsir perpara.Gjindet ne rrug kryesor PZ-GJ mes market kastrati dhe hyrja/dalja ne trazit i ri. 14m reth rruges.ne kohe shpejt do te qilet edhe nje rrug ngat shpijes. mjaftushem per qdo lloj objekt apo biznes..blers serioz mund t na kontakton me ofert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim