shtepia ne shitje

Shitet nga: beqir 27 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: ruga petro marko
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
shes shtepin 3 ari me shtepi 100 m2 ka sallon kuzhin me dhome 3 dhoma gjumi 2 banjo nen kulm dhe shupen per dru gjithashtu ka obor edhe para edhe prapa shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim