shtepija ne bazhdarane prj rethit 200 metr

Shitet nga: eroll 18 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Prizren
shtepija ka 2 kate dhe podrum kati par ka 2 dhoma ni salon banjo veq prej katit dyt kati dyt 2 dhoma ni banjo shtepija shifet ne foto ka edhe obor perpara qmimi niqin e pesemdhjet mi shte pershtaatshme per dy familje ka rymen nda ujin e te gjitha veq e pershtatshme per dy vlazen qmimi fiks pa diskutim ja vlen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim