shtepija ne bazhdarane 200 metra lark rethit

Shitet nga: xxxxxxxx 29 Jan 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
4 dhoma ni salon 2 banjo dhe podrumq qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim