16Ari Jaglenic Ruges Per Genqare Reth Ruges

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 13 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Jaglenic-Ruga-Genqares
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Parcella gjendet ne jaglenic ruges per genqare osht komplet reth ruges kryesore dhe posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme per ndertimin e shtepive apo ndonje ville per me shum info reth trullit mund te na vizitoni ne zyren tone e cila gjendet ne lagjen jeni mahalla ruga xhemil fluku nr 31 ose ne numrat e kontaktit......
Mobile-Viber
049-632-422
045-316-354
045-961-709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim