15 ari , mund te ndahet dhe nga 4 ari

Shitet nga: burim 09 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ne barut hane afer tranzitit ri
Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
toka gjendet afer tranzitit te ri apo afer pishines T A rreth rruges , shum e pershtatshme per shtepi apo biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim