-SHITET TRUALLI - LAGJE E URBANIZUAR

Shitet nga: sabit bytyqi 27 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: RR. "Aleks Buda" Prizren
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Çmimi: Me marrveshje

Llojet e shpalljes:URGENT-SHITET TRUALLI - EDHE ME KOMPENZIM VETURE-LAGJE E URBANIZUAR RRUGA GRATIS
Kategoritë: Ara dhe ferma- TRUALLPërshkrim i Truallit
Shes Truallin neto prej 5.6 ari (560 m²) me (21.60X26.00)
Truali ka:
1. Listen poseduese me kopje Plani Kadastër
2. Ka rrugen e shtruar me kubëza me gjërsi prej 6 m
3. ka ujin e instaluar brenda në Truall.
4. ka kyqje në kanalizimin urban.
5. ka rrjetin elektrik .

Në qoftëse kërkesat janë deri në 10 Ari Truall, atëherë në mexhë mund t’i shitet edhe 6.0 Ari; Blerësit që i duhet më shumë vend.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim