Trualli 25 ari ne Prizren

Shitet nga: luli 19 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shes truallin 25 ari ne Sredske ( Raqiki) komuna e Prizrenit. Trualli gjindet ne kilometrin e 10 te rruges Prizren-Prevalle, saktesisht 1 km larg stacionit te policise ne fshatin Sredske.Truali eshte Ne emer te pronarit dhe i gjith dokumentacino eshte ne regull. vend ideal per ndertimin e villave me pamje shum te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim