10 ari toke ne prizren

Shitet nga: varoll temo 25 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
shiten 10 ari toke ne prizren,toka gjindet ne rrugen e nashecit,me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar,qmimi per ari eshte 4500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim